×
       Değerli Hemşerilerim,
 
       Sizlerin desteği ve teveccühü ile devraldığımız bu önemli görevi, yine sizlerin görüşleri ve ihtiyaçları doğrultusunda yürütmek için sıkı bir şekilde çalışıyoruz. Göreve geldiğimiz günden bugüne, şeffaf bir belediyeciliğin gerekliliklerinin bilincinde olarak hareket ettik ve bu konuda önemli adımlar attık. Kalıplaşmış, vatandaşın ihtiyaçlarından habersiz bir belediyecilik anlayışını kökten reddederek, sosyal belediyecilik anlayışını benimsedik ve işleyişimizin merkezinde konumlandırdık.

       Öncelikli olarak; sorunların tespit edilmesi için titiz bir çalışma yürüttük. Bu titiz çalışma sonrası elimizdeki tüm imkanları seferber ederek çeşitli çözümler ürettik ve üretmeye devam edeceğiz.

       Finike’yi ve içerisinde barındırdığı değerleri seviyor, sahip çıkıyoruz. Bu değerlerin korunmasına yönelik projeler ve çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Finike’nin sosyokültürel anlamda içerdiği zenginliği; ayrıştırmadan, ötekileştirmeden bütünüyle kucakladık ve bu birleştirici yaklaşımı her daim sürdürmeye devam edeceğiz. Umut ediyoruz ki; bu birleştirici yaklaşım Finike için kalıcı bir değer haline gelecek.

       Belediyemiz kadrosunda çalışan her arkadaşımızın bu anlayışla hareket etmesi, bu modelin belediyemizin her kademesince benimsenmesi ve öneminin anlaşılması için özverili bir şekilde çalışıyoruz.

       Her şeyden önce anlayışın, sonrasında yöntemlerin değişmesi gerektiğini, değişmeyen bir anlayışla, yöntemlerin sürdürülebilir olmadığını biliyoruz. Finike için sürdürülebilir, devredilebilir değerler bırakmayı amaçlıyoruz. Sizlerle birlikte çıktığımız bu güzel hizmet yolculuğuna, yine sizlerin önerileri ve desteğiyle devam ediyoruz.
 
       Hepinizi içtenlikle selamlıyorum.
 
Adres : Eski Mahalle 109. Sokak No:1 Finike
Copyright 2024 Finike Belediyesi