×

Yalnız Değilsin Projesi

Finike Belediyesi olarak ilçemizde yaşayan ve yardıma ihtiyacı olan her hemşerimize destek olmak adına harekete geçtik. Yalnız Değilsin adlı sosyal projemiz ile giyimden ev eşyasına, gıdadan yakacak oduna, temel sağlık hizmetlerinden kişisel bakıma, hasta yatağından öğrencilere tablet yardımına kadar bir çok alanda hemşerilerimize destek olduk ve olmaya devam ediyoruz.
Detay

Finike Municipality Partner Identification Form

Detay

Kent Meydanı Projesi

Finike’ye yeni bir boyut kazandıracak olan Kent Meydanı Projesi ; 63 bin 685 metrekare kara alanı, 8 bin 710 deniz alanı olmak üzere toplam 72 bin 395 metrekare alanı kapsıyor.
Detay

Sokak Sağlıklaştırma Projesi

Projemizin adı Finike Eski Mahalle 2. Hastane Caddesi 112. ve 113. Sokaklar için Sokak Sağlıklaştırma Yapım İşi 1. Etap Projesidir. Torosların eteğinde yer alan ve bereketli toprakların Akdeniz ile kucaklaştığı bir noktada bulunan Finike, aynı zamanda binlerce yıllık köklü tarihi ile de öne çıkmaktadır.
Detay

Hayvan Rehabilitasyon Merkezi

Finike Belediyesi Sokak Hayvanlarına Sahip Çıkıyor.
Detay

Kadınlar Kulübü

Finike Belediyesi, ilçede yaşayan kadınların ev ekonomilerine katkı sağlaması için el emeği ürünlerini satabileceği, kadınların atölye çalışmaları ile meslek edinebileceği Finike Kadınlar Kulübünü düzenlediği törenle hizmete açtı. Eski belediye İşhanı karşısındaki halk pazarında hizmete giren Kadınlar Kulübü, aynı zamanda Kadın Dayanışma Platformu, LÖSEV ve Talasemi Derneği’ne katkı sağlayacak faaliyetler de gerçekleştirecek.
Detay

Ada Projesi

Yeni mahalle tatlı çay mevkii 55 ada 1 parsel üzerinde bulunan alana: Proje ve eklerine uygun olarak 29 m2 kapalı kano işletme alanı ve 240 m2 kapalı lokanta ile projesine uygun 4171 m2 rekreasyon alanı yapılması planlanmaktadır.
Detay

Kum Mahallesi Pazar Yeri

Detay

Turunçova Meydan Düzenlemesi

Turunçova Meydan Projesi kapsamında çevre düzenlemesi ve ışıklandırma çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Turunçova Meydanı, vatandaşlarımızın sosyalleşme alanı olarak hizmet veriyor.
Detay

Giysi Kumbarası

Detay
Adres : Eski Mahalle 109. Sokak No:1 Finike
Copyright 2024 Finike Belediyesi